Resultat Lunkans nattcup E6

Stort GRATTIS till Signe, Therese och Maria som knep pallen i den sliriga blöta Eketångaskogen med påfyllnad av väta från ovan. De tog pallen före Gabriel, Emanuel Och Jonas som också gjorde imponerande insatser. Överlag var det långa tider idag och det lär gå snabbare på nästa etapp på Galgberget. Den näst sista för denna säsongen. Varmt välkomna!

    Plac E6NamnTidP E1P E2P E3P E4P E5P E6P tot
    1SigneLarsson28:00283058
    2ThereseEkström31:52112931
    3MariaLönn32:211122841
    4GabrielEkström34:1527112756
    5EmanuelNilsson34:29191712654
    6JonasFagerholm35:032511142566
    7FridaAndersson35:462424
    8KennethHorvath35:5828519151823108
    9AnnaEngelbrektsson36:46261142263
    10NilsWallentin36:48412126
    11PerKristiansson37:0611222053
    12Jan Lager37:08206242611996
    13JohanDavidsson37:09222521867
    14IngelaAlvmyren37:271717
    15KarinKarlsson dä37:30252711669
    16JennyGreen37:381272111565
    17LokeAgmarken37:51172521161493
    18LovisaRing37:5911314
    19JohanGillstedt39:52319711242
    20YngveKihlberg39:5529132411169
    21MartinJohansson40:053031761066
    22MatsTellqvist40:20141226199989
    23HåkanAndersson41:28217281023897
    24Karl-ErikEngblom41:3577
    25SaraLönn41:48122213653
    26RogerKjellin43:001231530
    27JuliaBerg44:1697181439
    28KajsaFagerholm44:1881920341
    29MalteKristansson44:382729258
    30BoSenje44:50112
    31PerGerdle45:071301133
    32SonjaFagerholm45:2011138124
    33LarsJakobsson45:5211
    34AndersStorbråten46:0111
    35LouiseBorg46:10191121
    36SebastianWeinreider46:3011
    37Fredrik Ekström46:4211
    38Lotta Enberg49:151115118
    39DavidLundevi49:4025126
    40OscarWest49:482318142
    41AndersHörberg51:0911822142
    42HjalmarLarsson53:29182430271100
    43Lotta Kihlberg56:06221691140
    44AnnaBengtsson56:14238202812192
    45AmandaGottfridssonDnf88117
    HarryKnopf302959
    MårtenWikström1292353
    Jan-OlofSvensson11251450
    MartinNorlund1317106147
    UlrikMagnusson12016744
    HilmaKnopf11122842
    EmmaPersson6132140
    EmmyNilsson1151111139
    EmilJägstedt161632
    JuliaLönn151631
    NellieNilsson3030
    MarieNilsson2929
    ErnieBroström126128
    DavidAndersson2626
    GustavLundqvist451726
    Fredrik Persson514524
    KlaraPersson2424
    LindaKnopf22022
    LovisaLager2222
    ArvidLundqvist1919
    KarinKarlsson dy1515
    RobinLönn10515
    LarsRunesson1313
    ElisabethHansson1111
    Fredrik Enberg1010
    HåkanSvensson1010
    DanSjöholm729
    Mio Norlund11417
    AndersElvland1416
    MagnusWallin44
    LenaRunesson33
    JacobEnberg11
    MariaPetersson11
    Rulla till toppen